Sport a stan skóry

Rzeczy takie jak naturalny jogurt żywy i grzybowy banan są świetne do nakładania na skórę.
Jeśli jesteś dziewczyną i nosi makijaż, sprawdź, czy ma w niej jakieś oleje, ponieważ może to spowodować, że Twoja skóra wybuchnie!
Nasiona siewnego nasion słonecznika: zawiera skuteczne przeciwutleniacze, które chronią przed słońcem i zanieczyszczeniami środowiska.
Nie używaj butelkowanych produktów na skórze! Nie można tego wystarczająco podkreślić. Większość produktów (nawet tych, którzy twierdzą, że są bardzo naturalne) mają chemikalia, których nie należy wkładać do skóry!
Olejek eteryczny z grejpfruta: pachnący naturalny olejek eteryczny ze skóry grejpfruta.
Nie ciągnij i nie ciągnij za skórę! Unikaj dotykania skóry, gdy idziesz o swoje codzienne czynności. Podczas czyszczenia skóry należy używać delikatnych masujących ruchów.
Czy większość twoich czyści podczas kąpieli, kiedy pory są otwarte, a skóra jest lekko wilgotna. Nie używaj surowych środków czyszczących lub ściągających na skórę, użyj naturalnych miód i olejków, aby delikatnie nawilżyć i oczyścić powierzchnię!
Najlepszym środkiem czyszczącym na twarz jest miód i oliwa z oliwek. Będą nawilżać skórę i pozostawić uczucie świecące i wspaniałe.
Możesz stworzyć pastę ze świeżych organicznych awokado, która jest wspaniałym środkiem nawilżającym.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *