Marihuana a jaskra

Pozbycie się objawów jaskry przy pomocy właśnie marihuany było pierwszym z wyników badań właśnie o jej medycznym zastosowaniu. Pod koniec siedemdziesiątych lat do problemu tego zaczęto podchodzić w bardzo poważny sposób. Zgodnie stwierdzono, że marihuana jak najbardziej ma prozdrowotne działania, a dodatkowo ma wpływ na leczenie jaskry. Dzięki badaniom, które dotychczas były przeprowadzone wiemy, że konopie są w stanie pomóc osobom chorym.

Przyczyny choroby

Jaskra jest postępującym powoli uszkodzeniem wzrokowego nerwu oraz zwojowych komórek siatkówki. Sama przyczyna powstania choroby nie jest jeszcze znana. Jaskrę leczy się na trzy sposoby. Jest to albo leczenie medykamentami, albo zastosowanie zabiegów laserowych, albo też leczenie chirurgiczne. Jednak warto zaznaczyć świetne alternatywne leczenie. Jest to przyjmowanie kannaboidów. Chodzi o nic innego jak właśnie o przyjmowanie medycznej marihuany.

Jak wygląda obecnie sprawa medycznej marihuany w Polsce?

Ostatnimi czasy dużo na ten temat się mówiło oraz pisało. Każdy zatem powinien być świadomy, że kolekcjonowanie nasion w naszym kraju jest jak najbardziej legalne. Nie od dzisiaj wiadomo, że przyjmowanie leczniczej marihuany pomaga na wiele chorób oraz schorzeń. Jest to zarówno nasza tytułowa jaskra jak i także masa innych dolegliwości jak padaczka, bóle menstruacyjne czy też poważniejsze choroby. Dotychczas wiele osób działało na granicy prawa, aby tylko pomóc sobie lub swoim bliskim i zdobyć marihuanę leczniczą. Warto na ten temat nieco więcej poczytać.

Zobacz też https://www.taniesianie.pl/

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...